V úterý 23. dubna se v naší mateřské škole konalo v rámci dotačního projektu „Úspěch pro všechny IV“ OP – J. A. Komenský komunitní setkání rodičů, dětí a přátel školy. Obsahem setkání s názvem „Zvládni první pomoc“ byla témata : Malý záchranář aneb Než přijede záchranka. Maminka spadla a nehýbá se. Pomůžeš kamarádovi, který si zranil koleno? Děti, rodiče i prarodiče si hravou formou prakticky nacvičili základy první pomoci – volání 155, sledování životních funkcí, masáž srdce, umělé dýchání nebo ošetřování ran tak, aby byli připraveni na nejrůznější situace, které je mohou v běžném životě potkat. Celé komunitní setkání vedla odborná lektorka Mgr. Michaela Navrátilová se svým manželem – pracovníkem záchranné služby (více ve fotogalerii).