Poslední dubnový týden byl pro děti netradiční, nesl se v duchu kouzel, čar a tajuplných věcí. Vyráběli jsme společně papírové čarodějnice, četli motivační příběhy o strašidlech, hráli  pohybové hry s kouzelným míčem či koštětem „Kdo se stane čarodějkou“ a “ Na bábu“, nechyběl ani čarodějný jídeníček od paní kuchařky. Ve čtvrtek  25. dubna se pak ve školce sešlo spousta čarodějů, čarodějnic či jiných strašidel. Všichni soutěžili ve vaření lektvaru, letu na koštěti, skoku do čarodějnické chýše nebo čarovali s netopýří hůlkou. Za snahu obdrželi čarodějnické vysvědčení. V tento den nás také navštívil kouzelník Tom – herec Národního divadla Brno pan Tomáš Šulaj, který svým programem dětem zpestřil slavnostní dopoledne (viz fotogalerie).